Recentste release Wise

Laatste wijziging: 26 januari 2026

Release 26 januari 2026

Herhaling: Vanaf 13 februari worden er geen e-mails meer verzonden voor bibliotheken die niet in orde zijn met Postmark.

Voor 250 bibliotheken worden de e-mails van Wise ondertussen verstuurd via Postmark. Een 50-tal bibliotheken zijn nog steeds niet in orde. Deadline is 13 februari, vanaf dan worden e-mails niet meer verzonden voor bibliotheken die niet in orde zijn. Controleer of het domein van jullie bibliotheek in orde is via deze lijst. Staat er bij jullie bib in kolom B of C FALSE? Neem dan zo snel als mogelijk contact op met je IT dienst en bezorgd hen deze link

BUGFIX: Titelsoort tijdschriften

Door een bug bij de import van Vlacc-records veranderde de titelsoort van tijdschriften soms automatisch van T of Q naar Standaardtitel. Daardoor konden nieuwe nummers niet meer of niet meer met de correcte periode ontvangen worden. Dit probleem is nu opgelost.

BUGFIX: Administratiekosten NBH

Bij het klaarzetten van de NBH werden administratiekosten geboekt ook als alle exemplaren ondertussen al waren ingeleverd en alleen de administratiekosten van de originele NBF onbetaald bleven. De NBH zelf werd niet aangemaakt, aangezien er geen uitgeleende exemplaren meer waren, maar achterliggend werd onterecht een extra adminkost aangerekend. Dat is nu aangepast. Administratiekosten NBH worden nu alleen geboekt wanneer er daadwerkelijk vergoedingskosten voor uitgeleende exemplaren openstaan en er een NBH geprint wordt.

BUGFIX: Meldingen via seriemutatie

Bij toevoegen van een melding via seriemutatie aan een actor met bestaande systeemmelding (bijv. NOTA) werd de nieuwe melding direct achter bestaande melding geplakt zonder spatie. Dat is nu verholpen, de melding die je via seriemutatie plaatst komt nu in het volgende vrije meldingsvak.


Inschrijven op updates

Gebruik dit formulier om automatisch een mail te krijgen wanneer nieuwe release notes beschikbaar zijn. Je kunt naast de bibwebsite release notes ook nog kiezen voor een aantal andere update-mails.