Klik op “Aanmelden bij Mijn Bibliotheek” (rechtsboven op de site) en dan vervolgens op de aanmeldpagina op de link “Maak een profiel aan”.

Volg de stappen van het registratieformulier:
- Geef het e-mailadres op dat je wil gebruiken voor je profiel, klik “Ga verder”.
- Vul je bibliotheek in, klik “Ga verder”.
- Koppel je lidmaatschap aan je profiel: neem je bibliotheekkaart (of je identiteitskaart als dat je bibliotheekkaart is) bij de hand en vul de velden in.
- Vul je bibliotheekkaartnummer of rijksregisternummer in en je geboortedatum*, klik “Ga verder”.
- Je ontvangt een e-mail met een unieke code op het e-mailadres dat bij de bibliotheek bekend is**. Kijk je spamfolder na als je de mail niet meteen in je inbox vindt. Om de koppeling te voltooien moet je deze unieke code ingeven, klik “Ga verder”.
- Vervolledig je Mijn Bibliotheek-profiel: hier kies je een eigen wachtwoord en een gebruikersnaam. Daarmee kun je later inloggen op onze site. Klik op “Profiel aanmaken”.
- Als laatste stap bevestig je je e-mailadres via de mail de je kreeg en je bent klaar!
*Bevat het lenersrecord, zoals bij klaskaarten bv., geen geboortedatum? Vul dan om het even welke fictieve datum in.
**Die e-mail wordt vanaf 13 maart verstuurd vanuit het mailadres van de bibliotheek. Heb je een vraag waarbij het nodig is om het bericht en/of eenmalige koppelwachtwoord te checken, dan kan je het bericht via Bestandsbeheer downloaden. De bestandsnaam begint met pcbmail_.