In de bib

Er zijn 2 affiches om op te hangen in je bib en op andere plekken, om aan te kondigen dat de bib even sluit om over te schakelen naar nieuwe software. Omdat elke bib sluit op een ander moment, moet je deze info zelf op de affiche plaatsen. Dat kan op verschillende manieren.

> met een Adobe-programma (Illustrator, Photoshop). Gebruik hiervoor de vectoriële ai-bestanden.

> met Word, Canva of Voorvertoning (Mac). Importeer het jpg-bestand en plaats er een tekstveld op met de sluitingsperiode. De blauwe tekst heeft kleurcode #0097d1 (affiche 1), de groene tekst heeft kleurcode #008545 (affiche 2). Het lettertype en verdere informatie over de huisstijl van De Bib vind je in de huisstijlgids van De Bib

Let op! Zorg dat de tekst in het gekleurde kader past, onder de hoofdtekst. Maak je tekst groter of kleiner, zodat hij niet buiten het kader loopt.

Voorbeeldtekst: ‘We sluiten van [datum] tot [datum].’ of ‘De bib is terug open op [datum en uur].’ of ‘We zijn je weer van dienst vanaf [datum en uur].’